PrihlaskyO násPrečoNovinkyTáboryUžitočné linkyRegistráciaKontakt, kde nás nájdete

30.09.2021

Kreatívna angličtina ONLINE
Online výučba angličtiny
Zobraziť celý článok

25.08.2021

Prihláška na nový školský rok
Prihláste svoje deti na nový školský rok.
Zobraziť celý článok
Zobraziť všetky novinky

Dôvod prečo

Zložitá ekonomická situácia v posledných rokoch má za následok, že množstvo rodín si nemôže dovoliť sebe a svojim deťom poskytnúť všetky možnosti plnohodnotného rodinného života v rámci kultúrneho, športového, citového, pracovného a spoločenského vyžitia.

Keďže vrstva chudobnejších sa rozrastá, napriek tomu, že žijú čestným a rodinným životom, mnohým tak uniká príležitosť primerane rozvíjať vlastnú osobnosť a využívať voľný čas zaujímavým a zároveň efektívnym spôsobom. Preto sa občianske združenie RIEKA TALENTOV rozhodlo dať šancu všetkým, ktorí o to prejavia záujem, vyčariť im úsmev na tvári, podeliť sa s nimi o radosti života, podporiť ich a poskytnúť im možnosť svoje nadanie a talent rozvíjať. Šťastná tvár je predsa najväčšou odmenou, akú si môžeme priať.

Filozofiou združenia nie je zastrešiť budúcich možných kultúrnych mecenášov, kritikov, hokejových reprezentantov, tanečníkov alebo diplomatov, ale poskytnúť priestor tým, ktoré napriek svojmu záujmu a talentu majú obmedzený prístup k týmto aktivitám. Tie im môžu priniesť nielen okamžitý výsledok v podobe efektívne využitého času, rozvoja fyzických či intelektuálnych schopností, ale zároveň môžu byť kvalitným základom osobnostného rastu v budúcnosti.